Vijesti

Djeca iz Općine Brinje počela učiti engleski jezik po Helen Doron metodi

Djeca sa područja Općine Bizovac od sada imaju priliku učiti engleski jezik u različitim grupama, ovisno o uzrastu.
.
Naime, postala im je dostupna “Helen Doron” metoda koja se temelji  na načelu učenja jezika na isti način na koji djeca uče svoj materinji jezik. Djeca upijaju jezik kroz ponavljanje i interakciju, dok su istovremeno okružena zabavnim sadržajem. Igre, pjesmice, priče i aktivnosti prilagođene njihovom uzrastu potiču djecu da aktivno sudjeluju u procesu učenja, a da pri tome ni ne primijete da uče.
.
Načelnik Zlatko Fumić izrazito je zadovoljan inicijativom Dječje udruge Čarolija da ovakav tečaj zaživi u Brinju te je istu i podržao na način da će Općina Brinje financirati radne materijale za svu djecu koja su polaznici tečaja, trenutno njih 31.
.
“Ovo je još jedna podrška Općine našoj djeci i mladima koji su budućnost našeg kraja i za koje ćemo nastaviti ovako vrijedno raditi” – poručio  je načelnik Fumić.
Moglo bi vas zanimati

Mače: Počinje rekonstrukcija propusta u Vukancima

Lovas: Još dvije mlade obitelji ostvarile potpore za kupnju prve nekretnine

Dubrava: Novi javni poziv za mlade – dosad za potpore za prvu nekretninu...

Stari Jankovci: Potpisan ugovor- za 50 kilometara staza stiže potpora u iznosu 60.000...