Vijesti

Rovišće: Vrtićanci i školarci u eko-akciji skupljali smeće, sadili cvijeće i čistili okoliš

U Dječjem vrtiću Palčica u Rovišću i u izdvojenom objektu u Predavcu obilježen je Dan planeta Zemlje kroz hvalevrijedne aktivnosti.
Najmlađi, uz svoje odgojiteljice, čistili su okoliš, skupljali smeće i sadili cvijeće te nam još jednom pokazali kako se trebamo ponašati prema prirodi i prostoru u kojem živimo, napominju u Općini.
Dan planeta Zemlje obilježen je i u Osnovnoj školi Rovišće, gdje je aktivnosti predvodila Marija Jakovljević sa Školskom zadrugom „Sa srcem“, izvijestili su iz Rovišća.
-Hvala svima koji su sudjelovali i svojim primjerom doprinijeli ljepšem i uređenijem okruženju za sve nas – dodali su u fb objavi uz foto-galerijicu eko-slikica. (Općina Rovišće)
Moglo bi vas zanimati

Donja Voća i ove godine učenicima sufinancira nabavku radnih materijala

Bednja: I ove godine besplatna obuka plivanja za učenike četvrtih razreda

Virje: Osigurano preko 33 tisuće eura za projekte za djecu

Rovišću gotovo 76 tisuća eura za dječje igralište i opremanje vrtića